Nisan 2024

Eylül Eylül

23 Nisan Salı - 20.30

BİLET AL

Eylül Eylül

24 Nisan Çarşamba - 20.30

BİLET AL

Siyanür Siyanür

27 Nisan Cumartesi - 20.30

BİLET AL

Locked-In Locked-In

30 Nisan Salı - 20.30

BİLET AL

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

"Hadi bir şeyler içmeye gidelim! Burada ne yapıyoruz ki zaten. Bir kadeh. Eğer bir daha görüşmek istemezsen, görüşmeyiz."

Tek ilişki. Sonsuz olasılık.

Nick Payne'in yenilikçi kaleminden çıkan Takımyıldızları, bir partide tanışan iki insan arasındaki romantik ilişkinin paralel evrenlerdeki farklı yaşamlarını anlatıyor. Oyun, Mary ve Roland'ın hayatta yaptığı veya yapmadığı her seçimi, aldığı veya almadığı her kararı aynı anda gösteriyor.

"Yüksek fiziğin bu kadar sıcak, anlaşılır ve duygu yüklü olabileceğini kim tahmin ederdi? ... [Takımyıldızları] Broadway'in en özel aşk hikâyesi olabilir." (New York Times)

"... Nick Payne'in baştan çıkarıcı oyunu yalnızca kapsamlı bir anlatı değil, aynı zamanda son derece etkileyici bir deneyim." (The Hollywood Reporter)

EKİP & OYUNCULAR

Yazar: Nick Payne

Çevirmen: Kemal Kayaoğlu

Yönetmen: Özge Erdem

Yardımcı Yönetmen, Dramaturg: Aslı Ceren Bozatlı

Sahne Tasarım, Kostüm Tasarım: Sıla Karakaya

Işık Tasarımı: Kemal Yiğitcan

Ses & Efekt Tasarım: Utkan Akçay

Reji Asistanı: Neslihan Koç Ergin

Afiş Tasarım: Saydan Çelik

Fotoğraf: Murat Dürüm

Asistan: Tarık Tozman

Asistan: Damla Su Kayalar

Asistan: Ufuk Baycan

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.