Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

Selim o gün yeni bir hayata uçacaktı. Ancak daha dış hatlardayken soyulunca tüm umutları yere çakıldı.
Artık ne gidecek cesareti var ne de kalacak hevesi... O yüzden iki seçenek arasında kaldığı zaman ne yaptıysa onu yaptı Selim: Kararsız kaldı... Ama bu sefer tadını çıkararak…
Giden yolcuları pek de yolculamaya hevesli olmayan bu garip havalimanında Selim uçağa doğru yürüyüşe çıktı. Kendisini buraya getiren başka seferleri hatırlayarak… Dış hatlarda son bulan iç hatlardaki “hayata tutunma” serüvenlerini…”

“Son Çağrı”, 2001’de Cüneyt Yalaz ve Uluç Esen’in yazdığı “Yeni Bir Hayat İçin” adlı tiyatro oyunundan hareketle kaleme alınan yeni bir tiyatro projesi.
Kahramanımız Selim havalimanında sürüklenirken kendi gibi gidenlerle, gitmek isteyenlerle, gitmek isteyip de gidemeyenlerle, dönenlerle, bekleyenlerle dertleşiyor...

EKİP & OYUNCULAR

Yazar: İlker Yasin Keskin

Yönetmen: Cüneyt Yalaz

Yönetmen: Duygu Dalyanoğlu

Seslendirme Sanatçısı: Zeynep Okan

Ses & Efekt Tasarım, Sahne Tasarım: Berke Hatipoğlu

Ses & Efekt Tasarım, Sahne Tasarım: İlke Hatipoğlu

Işık Tasarımı: Levent Soy

Işık Tasarımı, Işık Operatörü: Günkut Güven

Fotoğraf: Deniz Aydın

Fotoğraf: Kenan Özcan

Oynayanlar: İlker Yasin Keskin

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.