Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

Tamsin gündüzleri online bir alışveriş sitesinin deposunda 10 saatlik paketleme vardiyasında çalışmaktadır.
OKB’nin kısır döngüsüne yakalanmış erkek kardeşi Dean kendi problemleri ve hayatta kalma sıkışmışlığı ile karşımıza çıkmaktadır. Takıntılı tutumu, garip hareketleri ve yalnız oluşunun çarpıcılığıyla Dean, bitmek tükenmek bilmeyen bir yaşamın içine hapsolmuştur.
Dean için verilen sosyal yardımlar kesilir ve devlet Dean’in iş görebilir olduğunun kararını verir. Ve artık Tamsin çalışmak zorundadır!
Zor şartlar altında ve değişmez bir döngünün içinde iyiden iyiye sıkışmış olan Tamsin, Yönetici ile yaşadığı gerilim dolu, bunaltıcı iç huzursuzluklarının yanı sıra bizi Luke ile yaşadığı keyifli dakikalar ile hayata döndürür.
Tuvalet molalarının bile zamanlı olduğu, insanlıktan çıkarıcı bu iş yerinde, genç yaşta kardeşine bakmak zorunda kalan Tamsin’ın ruhu yok olmaya başlamaktadır.


UYARI:
* Epilepsi hastaları için sakıncalıdır.
* Oyun içerisinde bir sahnede tütün mamülü kullanılmaktadır.

EKİP & OYUNCULAR

Yazar: Katherine Soper

Yönetmen, Sahne Tasarım, Kostüm Tasarım, Hareket Tasarımı: Ali Haydar Çataltepe

Çevirmen: Hasret Güneş

Sahne Tasarım, Kostüm Tasarım: Dilara Vural

Yönetmen Yardımcısı, Sahne Amiri: Ceylin Kahya

Yönetmen Yardımcısı: Dilek Sağır

Yönetmen Yardımcısı: Doğa Demir

Müzik: Can Birben

Müzik: Tunç Oğuz

Fotoğraf: İdil Sezgin

Işık Tasarımı: Eren Uğurhan

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.

OYUN VİDEOSU