Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

Güç, manipülasyon ve gerçekleri bilme "hakkımız" üzerine farklı bakış açıları sunan bir hikaye... Chloe adında genç bir kız ve altı yıl boyunca onu esir tutan Mathew... Kariyerinde sıçrama yapmak için «kusursuz» bir hikayenin peşinde olan Greg adında bir gazeteci... Altı yıllık esaretten kurtulan Chloe, onu esir tutan kişiyi ele verecek mi? Altı yıl boyunca neler yaşadı? Arkadaş olmaya başladığı gazeteciye neler anlatacak? Medya ve kamuoyunun bu hikayeden istediği ne? Özgür olmak mümkün mü? Gerçek nedir?
Güç dengeleri manipülasyon ve gerçeğin arayışı...Zaman ve mekanın farklı boyutlarda ele alındığı hikayede bu karmaşık mücadelenin kazananı kim olacak?

EKİP & OYUNCULAR

Yazar: Nicole Moeller

Yönetmen, Çevirmen: Elif Baş İyibozkurt

Reji Asistanı: Gizem Yurtseven

Dekor Tasarım: Deniz Göl

Işık Tasarımı: Alev Topal

Işık Operatörü: Egemen Yıldız

Afiş Tasarım: Önder Sakıp Dündar

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.