Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

İstanbul Fringe Festival, Nisan ayında “Fringe Kısalar” konseptiyle 3 dans gösterisini tek etkinlikte buluşturuyor. Ariel Rivka Dance'in "Unorthodox" ve "Rust" gösterileri ile Chiara Giorda‘nin koreografisiyle sahnelenen "What was that you said?" Fringe Kısalar'da!

Unorthodox
Klezmer müziğinin dürtüsü ve geleneğinden ilham alan özgün bir beste yaratmak için besteci Stefania de Kenessey ile iş birliği yapan eser, ham gerçekliği genelde dünyaya gösterdiğimiz kibar versiyonlarımızla yan yana getiriyor. Nefes almak için elbisenin fermuarını açtığınızda ne olur? Başlık, katı bir Hasidik cemaatini terk eden bir kadın hakkında yakın zamanda bir Netflix dizisine de uyarlanan aynı adlı kitaptan esinlenmiştir.

What was you said?
"What was you said?" seninle benim aramda ya da benimle benim aramda bir konuşmada bir dürüstlük anıdır. Bir kereliğine kartlarımızı masaya koyalım, konuşulan ve söylenmeyen sözlerimizle yüzleşelim.
Bazen seni bir rüyada kaybediyorum.
Benimle mi konuşuyorsun? Ne söylediğini hatırlıyor musun? Hatırlıyor muyum? Belki. o anda. Sana söylediğimi aslında kendime de söylüyordum.

Rust
Rust, yaşlanmanın güzelliğiyle ilgilidir - utanç, mizah ve fiziksel, duygusal ve içsel değişikliklerin nihai kabulü. Bazen çirkin olsa da, yaşlanma doğal ve büyüleyicidir, tıpkı eski metalde görülen pas gibi.

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.