Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

Yıl 2071. Finlandiya’da çok ünlü bir Talk Show’un 100. ve son bölümündeyiz. Teknolojinin ilerlediği, internetin sanal zeka platformuna dönüştüğü bu dijital çağın arenasındayız. İnsan ilişkilerin karmaşıklaştığı, farkındalık seviyelerinin iç içe geçtiği bir zaman. Her hafta farklı bir konuyu işleyen, sivri diliyle teknoloji dışında hiçbir ilerleme kaydedemeyen dünyayı yerden yere vuran ünlü sunucu, son programında “Kötülük ve Mağduriyet” temalarını işlemek için gözünü bu kez uluslararası bir yardım kuruluşun temsilcisine dikmiştir.

“Bir yanlışın ömür boyu öyle olması daha kolay. Kabullenmek ve bir daha üzerine düşünmemek. O kalsın orada. Beynimin hangi köşesine kaydedilirse edilsin. Çünkü o yanlış kalkıp gelip başka bir şeye dönüşünce, bununla baş etmek çok zor oluyor. Sus mu? Unut mu? Konuş mu? Çöz mü? Ağla mı? Zırla mı? Anla mı? Ne yapacağım şimdi ben?”

EKİP & OYUNCULAR

Yazar: Zihni Bayraktar

Yazar: Furkan Altınışık

Yönetmen: Aras Kösedağ

Asistan: Rafet Oktay

Asistan: Ahmet Şahin

Dekor Tasarım, Afiş Tasarım: İlda Ersezer

Işık Tasarımı: Enes Aydemir

Ses & Efekt Tasarım: Ali Rıza Şahenk

Kostüm Tasarım: Seren Bostan

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.