Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

"Faust?" Goethe'nin Faust'unun bir uyarlamasıdır. Tanrı ve Mefisto'nun girdiği iddia üzerine, Mefisto yeryüzüne, bilge Faust'un yanına, iner. Amacı Faust'u dünyevi zevkler ile tanıştırıp, çalışma alanından çıkarmak ve yolundan döndürmektir. Faust aslolan bilgiyi ararken bocalamış vaziyettedir.İkisi bir anlaşma yapar. Mefisto onu bütün dünyevi zevklerle karşılaştıracak, eğer Faust sonunda bunların esiri olur, zamanı durdurmak isterse Mefisto iddiayı kazanacaktır. "Faust?" nde ise seyirci bu arayış yolculuğuna, maskeler, kuklalar, müzikler ve 7 kişilik buffon karakterlerden oluşan ekibimizle eşlik edecektir. "Az anlaşılır, çok uydurma, bir damlacık da gerçek.

EKİP & OYUNCULAR

Yazar: Wolfgang von Goethe

Çevirmen: Celal Öner

Uyarlayan, Yönetmen, Dekor Tasarım, Işık Tasarımı: Yiğit Sertdemir

Yönetmen Yardımcısı: Öykü Naz Altay

Kostüm Tasarım, Maske & Kukla Tasarımı: Zanna Abasova

Danışman: Başak Özdoğan

Koreograf: Büşra Firidin

Müzik: İrem Alnıaçık

Müzik: Mekin Sezer

Afiş Tasarım: Aykut Aydoğdu

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.