COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe çalışan ve işsiz kalmak üzere olan dört beyaz yakalının "başarı" hikayesine hazır mısınız? Günümüz iş dünyasındaki acımasız rekabete, startuplar ve girişimcilik kültürüne ironik bir bakış açısı getiren Fairfly, çok para kazanma tutkusu, başarı saplantısı ve neoliberal söylemleri sorgulayan bir kara komedi olarak karşımıza çıkıyor.
*Oyunumuz Tiyatro Kooperatifi'nin başlattığı Sahneden Dayanışma kampanyası çatısı altında oynanmaktadır. Bu süreçte her oyunumuzun gelirinin ’sini İhtiyaç Haritası’nın #BirKiraBirYuva projesine aktarıyor ve Afet Platformu’na üye olan herhangi bir sivil toplum kuruluşunda üye, gönüllü ya da destekçi olduğunu beyan eden 2 seyircimizi misafir ediyoruz.

EKİP & OYUNCULAR

Yazar: Joan Yago

Yönetmen: Mark Levitas

Çevirmen: Seniz Coşkun Adıgüzel

Işık Tasarımı: Ayşe Sedef Ayter

Ses & Efekt Tasarım: Bucan Ekin Şimşek

Kostüm Tasarım: Merve Ertan

Reji Asistanı: Emrecan Karakurum

Uygulayıcı Yapımcı: Furkan Güder

Uygulayıcı Yapımcı: Nezih Cihan Aksoy

Sahne Teknisyeni: Umut Rışvanlı

Fotoğraf: Volkan Erkan

Ses & Efekt Operatörü: Duygu Dikmeer

SEANSLAR

15.12.2023 Aralık - 20:30

BİLET AL