Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

"Şehirin, Rüzgarın ve Ormanın Hikayesi"

Canlı Kitap’ın temel amacı erken yaşta okuma alışkanlığının gelişmesine yardımcı olmaktır. Birbirini takip eden birkaç öykünün sahne üzerinde okuduğu ve aynı anda öykülerin canlandırıldığı bir teatral okuma saatidir. Tiyatro BeReZe'nin sahnelediği 4 yaş ve üzeri her çocuğun keyifle izleyebileceği Can'lı Kitap etkinliğinde baş kahramanlarımız sirkte, ormanda ve gökyüzünde karşımıza çıkacak.

Dostluk, merak, sessizlik, seyahat kavramlarının ele alındığı ve çocuklara eğlenceli bir dille sunulduğu birbirini takip eden bu üç farklı hikayede bir fili ipin üstünde, bir kuşu kendisine okul ararken ve insanları gökte uçarken izleyeceğiz.

EKİP & OYUNCULAR

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.