Mayıs 2024

Sendrom Sendrom

21 Mayıs Salı - 20.30

BİLET AL

Eylül Eylül

25 Mayıs Cumartesi - 20.30

BİLET AL

Misket Misket

28 Mayıs Salı - 20.30

BİLET AL

Eylül Eylül

31 Mayıs Cuma - 20.30

BİLET AL

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

‘’Burada Sadece Katiller Var’’ insanın karanlık yanlarının anlatıldığı, kana doyamayanların ve kanla yazılan hikayelerin işlendiği bir podcast serisidir. Podcast’in yaratıcısı nam-ı değer ‘’Kabuklu’’ Olgun Ceviz’dir. Olgun Ceviz zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Asperger Sendromlu kardeşi Çetin Ceviz , onun hayatının sınavıdır. Çetin küçükken anne babasından o kadar çok dayak yemiştir ki, bunlara şahit olan ve
sesini çıkaramayan Olgun, çareyi telefona kayıtlar alıp internete vermekte bulmuştur. Bu kayıtlar zamanla hikayeleşmeye başlamıştır. Anne babasıyla çıktığı yolda geçirdikleri kaza, Olgun’un bir tercih yapmasına sebep olmuştur. O günden itibaren kardeşinin tüm bakımını üstlenen Olgun, hayatını bu Podcast serisi ve kardeşi etrafında şekillendirir. Podcast zamanla Türkiye’nin en çok dinlenen programı olur. Herkes tarafından tanınan, ama gerçek kimliği bilinmeyen Kabuklu’nun açığa çıkma zamanı gelmiştir. Amir Görkem’e verilen Kabuklu Dosyası , Murat Komiser’in baskınıyla resmen başlar. Karakoldaki sorguda iyice karmaşıklaşan olaylar zinciri, karakolun çaycısı Orhan’ın denkleme girişiyle daha da trajikomik bir hal alır. Olayın çözümü Olgun’un kendi yarattığı gizli dünyasındadır.

EKİP & OYUNCULAR

Yapımcı, Yazar, Yönetmen: İsmet Ege Tonbul

Yapımcı: Kaan Sevi

Süpervizör: Gürol Tonbul

Dekor Tasarım, Kostüm Tasarım: Zeynep Koloğlu

Işık Tasarımı: Alev Topal

Yapım Koordinatörü: Kuzey Turan

Reji Asistanı: Deniz Yıldız

Reji Asistanı: Doğukan Akyol

Işık Operatörü: Emir İnci

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.