Seans Bulunamadı.

COVID-19 BİLGİLENDİRME

Tiyatro alanına girişinizden ayrılışınıza kadar “MASKE TAKMA ZORUNLULUĞUNUZ” devam etmektedir ve MASKELERİNİZİ mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız. Maskelerinizin oyun boyunca “AĞIZ VE BURNUNUZU KAPATACAK” şekilde takılı olması gerekmektedir.

Gösteri alanına giriş, yerleşme ve oyun çıkışında toplu hareket edilmemesini, tek sıra halinde ilerlenmesini ve alan görevlilerinin yönlendirme/uyarılarına dikkat edilip, uyulmasını önemle rica ediyoruz.

OYUN ÖZETİ

Yürümeye yeni başlayan bir çocuk ile ortalama bir dünya liderinin ortak noktası nedir? Liderler de süpermarket koridorlarında çocuklar gibi sürüklenir mi? Ya da istediklerini alana kadar çığlık atarlar mı? Bir hayalperest konuşur ve yetişkin bir adam bir sürü şey saçmalayarak gevezelik eder. Yeterince yakından baktığınızda aradaki farkı pek göremezsiniz. Sadece birinin söyleme hakkı vardır ve diğeri söyleneni yapmak zorundadır.

Bully Bully'de iki dünya lideri sahipsiz topraklarda buluştuklarında kültür çatışması yaşarlar. Huzursuz bir karşılaşma yaşayan iki güçlü ama çocuksu yetişkin, yavaş yavaş birbirlerine alışırlar. Bully Bully, iki oyuncunun, birçok şarkı, komik atışmalar, gürültülü patırtılı ifadelerle iletişim kurduğu ve sonunda dost oldukları bir oyundur.

EKİP & OYUNCULAR

Yönetmen: René Geerlings

Dramaturg, Yönetmen Yardımcısı: Sara Giampaolo

Işık Tasarımı: Tamer Şalcı

Dekor Tasarım: Sanne Danz

Kostüm Tasarım: Daphne Karstens

Kostüm Uygulama: Alice Sprascio

Koreograf: Art Srisayam

Koreograf: Erik Bos

Heykeltraş: Jannelies Raaijmakers

Müzik: Reinier van Harten

Müzik: Sergio Escoda

Terzi: Stef Krull

Perukacı: Cynthia van der Linden

Perukacı: Stan Roobol

Asistan: Çağla Yağmur Doğan

SEANSLAR

SEANS BİLGİSİ HENÜZ AÇIKLANMADI.